Erősítők, előerősítők

Sztereo/mono átalakító


Nézettség:

Szint:
 

Szavazat:

Készült:
2005. március 03. 08:05
Jelenleg nincs dokumentum a cikkhez.

Vélemény:
31

Szavazat:
20

Mai látogató:
12

Utolsó látogatás:
Ma 14:31:20

Bejelentkezés után használható funkció!
Értékeld a cikket!

Szavazatok
3,8
20
  7  ★★★★★
  6  ★★★★
  4  ★★★
  2  ★★
  1  ★

Legújabb írás

Leírások

VÉLEMÉNYEK, HOZZÁSZÓLÁSOK

Teszek fel NYÁK rajzot hamarosan, csak még nem készült el. Túl bonyolult a kapcsolás. Most még tesztelem az áramkört légszereléssel. Kiderült, hogy fordítva is működik, vagyis monó jelből tud sztereo jelet létrehozni.

varrojanos   2026. június 23. 09:30:26

NYÁK, rajzot, küldjön, valaki, pls

gyurko98765(@)-zárójel nem kell-gmail.com   2026. június 18. 12:28:21

Miért nem lehet berakni képet?Miért szívatjátok azokat az embereket,akik nem értenek hozz annyira?Igaz én se értek hozzá!De én pl a végerősítőm bemenetére így oldottam meg.Ugyanis nekem egy mélyládám van amiben két mélynyomó van.És az előerősítőmön egy mély kimenet van.http://kepfeltoltes.hu/141209/_j_bitk_p2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

gyurma174   2014. december 09. 15:36:00

Hali. Én azt szeretném kérdezni ezzel kapcsolatban, hogy nekem van egy sztereo hifim, és a 2 mély kimenetét szeretném hídba kötni, hogy egy mélyládát működtessek. De ha csak összekötöm akkor kikapcsol a a hifim. Hogy tudnám megcsinálni mert ezen a rajzon nem megyek el. Előre is kössz.

Tomy   2012. október 16. 21:22:52

Gyerekek hát ha működik sztereó-monoba akkor működniekell fordítva is. nem de?

Istyu(@)-zárójel nem kell-citrommail.hu   2011. augusztus 07. 17:55:48

csak az a baj hogy a jobb oldalról átmegy a jel a balra és fordítva!

csiga   2010. december 22. 20:28:08

Miért mi a bajod vele? Tök egyértelmű, nyilván az erősítő elé kell tenni, a sztereo line jel bemegy, és kijön belőle a kevert mono jel. A hangkeverők is ezen az elven működnek egyébként.

netuddmeg   2009. április 25. 13:57:08

Háááááááááááááááááát no commentHa jó lenne, akkor írja meg valaki, de szerintm nem véletlen, hogy nincs feltüntetve, hogy ki tette fel

aaaaaa   2009. április 24. 21:32:04

Figyeljetek már... ezt erősítő elé terveztétek vagy erősítő után? én egy erősítőm elé akarok stereo/mono átalakítót mert Monitor hangfalnak lenne ez az erősítője és nem kéne hogy a magas hangok eltűnjenek mint egy subwoofer erősítőnél. Várom javaslatotok .

bukarestparade(@)-zárójel nem kell-hotmail.com   2009. március 04. 22:03:49

hááátttt, eléggé mekk mester kapcsolás ez Eztet kössük ide, eztet meg oda, azt készen is van

ls   2008. november 04. 18:13:18