
















ha valaki mégis ezt akarja használni , akkor 47K ohmos potenciométereket javaslok,és mind a jobb és bal kimeneteknél és bemeneteknél (vagyis még a potik előtt és után is) 4,7mikroF-os kondikat ami szűri valamelyest az egymásra hatást , és végül még miekőtt összeköti valaki a jobb és bal oldal kimenetét,tegyetek a jobb és bal kimenetre egy egy 10k ohmos ellenállást... hogy meglegyen a "stabil összekötő "ellenállás,nehogy egyes jelek kioltsák egymást... akinek kérdése van... e-mail!
)
hát szomorú ha ilyet használ valaki... 10 K ohm lényegesen kevés , nagyobbal meg lényegesen csökken a bemeneti jelszint... utánna meg tekerheted maximumra az erősítőt hogy magfelelő hangerővel szóljon... de nem is ez a gond... hanem hogy az egész hasonlóan müködik mint egy Wheatstone híd , ahol is ha a két feszültségosztó árama eggyezik , akkor azok kioltják egymást , és ez ennél a kapcsolásnál különösen igaz ha pl a két csatorna jelét azonosra állítod be...
ez szar.
Ez nem Zagyvaság! Nekem hasonlo modon van szürve poénbol a hifimnek a jel de ott duplázva is van utána! Csak igy jobb mert ugy van szét dobva h sztereoban nem jó na mind 1 de müxik
Ez egy zagyvaság.Ha valaki ezt igy használja akkor az már rég rossz mert itt a bemenő jelek erősen látják egymást és esetekben ki is olthatják ami azt eredményezi hogy a levett hang minőségileg egy nulla és olyan hogyismondjam bugyorgó lessz, illetve a beérkező jelek és az elmenő jelek nem illesztettek azaz elhúzhatják egymást és abból ki tudja mi sülhet ki.
Hi!Ez a kapcs elég jó. De ennyi erővel betehetnék 4 db ellenállást is, nem?A másik gondolat pedig, hogy ha a 2. ábrát megépítem 2x, és az egyiket elnevezem bal, a másikat meg jobb oldalnak, akkor van egy két csatornás sztereó keverőm. És újabb potik bekötésével növelhetem a csatornák számát. Vagy ez azért mégse olyan egyszerű? Mert ha nem, akkor mitől műxik az eredeti rajz?
Ez baromi jó
!!!Ennél jobbat és egyszerűbbet ki sem találhattál volna !Mostmár meg tudom csinálni a mélyládámat !
nekem király módon müxik !47k potival
Szerintem kissé kevés a 10K. A sztereo jel látja kárát, ráadásnak ha a sztereo erősítőnek a bemenetéről vesszük le a jelet (és az FET-es), akkor söntölni fogja. Én egy impedanciapufferrel oldanám meg.A 741-es is jó, de az NE5532 az igazi. Prof.hagtechnikai eszköz.
Bocs! Az uccsó mondat az nem létezik!