



Számláló számkijelző





2009. november 06. 10:57
Vélemény:
6
Szavazat:
20
Mai látogató:
4
Utolsó látogatás:
Ma 10:36:07
Legújabb írás
2025-01-01 15:06

























Vélemény:
6
Szavazat:
20
Mai látogató:
4
Utolsó látogatás:
Ma 10:36:07
2025-01-01 15:06Jó kis kapcsolás, gyakorolni mindenképp.Külön álló LED-ekkel még meg is építhető, de 7 szegmens kijelzővel azért kicsit módosítani kell, mert a kijelzőn belül vagy az anód, vagy a katód közös.Az áramkorlátozó ellenállások a diódák és a meghajtó IC közé téve máris közös anódos 7 szegmens kijelző használható. 
Azt Hogy lehetne megoldani hogy nyomógomb helyett percenként léptetne eggyet.
Udv! Kozos anodos kijelzo kell ugye? Koszi
Nagyon egyszerü,ha kaphatók is az Ic-k,visszafelé léptetninem lehet? Vagy mi van tovább ?
Vagy olcsóbb ,megoldás egy kondenzátor sorba a kapcsoló után pergésmentesítésre és mindjárt nem kell egy olcsó áramkörbe tízszer drágább kapcsoló 